AKADEMİ ÖĞRENCİLERİ AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU

30 Nisan 2019 21:36 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında eğitim alan öğrencilerimiz ile proje kapsamında akşam yemeğinde bir araya gelindi.

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilen Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında eğitim alan öğrencilerimiz ile proje kapsamında akşam yemeğinde bir araya gelindi. Programa Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, Doç. Dr. Özcan Atlam, Doç. Dr. Ali Türkcan, Dr. Öğr.Üyesi Abdulkadir Macit, Dernek Başkanımız Fatih Karaçoban, Başkan Yardımcımız Muhammet Acar, yönetim Kurulu üyelerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Programda proje Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir Macit, dernek başkanımız Fatih Karaçoban ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu hocamız birer konuşma yaparak öğrencilere başarılar dilediler. Program yemek ikramı ile son buldu.

Programa katılan hocalarımıza, öğrencilerimize ve emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.