Gençlik Hizmetleri Müdürü Fatih Dizdar ziyaret edildi

13 Ağustos 2018 02:10 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü ziyaret edildi.

Kurumsal ziyaretler kapsamında dernek başkanımız ve üyelerimiz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü olan üyemiz Fatih Dizdar'ı ziyaret etti. Dernek Başkanımız Fatih Karaçoban ile başkan yardımcımız Muhammet Acar, üyelerimiz Ensar Yılmaz, Mesud Uzun, Oğuzhan Türkmen, Burak Fatih Arslan, Yemenli Ayman Almakhadri, Çadlı Faycal Adassoukhi Hassan ve Şinasi Özer'in katıldığı ziyarette derneğimizin çalışmaları hakkında bilgiler verilirken, ileride birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında istişareler yapıldı. Ziyaretin sonunda dernek başkanımız Karaçoban, desteklerinden dolayı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Dizdar'a çiçek ve plaket takdim ederek görevinde başarılar diledi.

Dizdar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve yapılacak çalışmalarda destek olmaktan memnun olacaklarını ifade etti. 

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.