İzmit Müftüsü Süleyman Küçük ziyaret edildi

10 Ekim 2018 05:27 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

İzmit Müftüsü Sayın Süleyman Küçük makamında ziyaret edildi. Ziyarete Dernek Başkanımız ile birlikte Başkan Yardımcımız Muhammet Acar, üyelerimiz İsmail Adıyaman,  Muhammed Hasan Bal ve öğrenci kardeşlerimiz Bangladeşli Shahnewaz Shameem, Cezayirli Yacine Tengour, Yemenli Aiman Almakhadri katıldı.

Dernek başkanımız son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İzmit Müftüsü Küçük'e dernek yapısını ve çalışmalarını anlattı. Gençlere yönelik çalışmaları ile bilinen Küçük, ülkemize gelen öğrenciler için yapılacak her güzel çalışmanın içerisinde olacaklarını ifade ederken, birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında istişareler yapıldı.

Ziyaretin sonunda Dernek Başkanımız ve beraberindekiler İzmit Müftümüze çiçek takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İzmit Müftümüz Sayın Süleyman Küçük'e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.