KAZAKİSTAN VE KIRGIZİSTANLI ÖĞRENCİLER ÜLKELERİNİ TANITTILAR

29 Nisan 2019 16:08 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

T.C. İçişleri Bakanlığı desteği ile gerçekleştirilen “Geleceği Birlikte İnşa Edelim” projesi kapsamında ilimizde eğitim gören Kazakistan ve Kırgızistanlı öğrenciler İzmit İnkılap Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere ülkelerini tanıttılar.

T.C. İçişleri Bakanlığı desteği ile gerçekleştirilen “Geleceği Birlikte İnşa Edelim” projesi kapsamında ilimizde eğitim gören Kazakistan ve Kırgızistanlı öğrenciler İzmit İnkılap Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere ülkelerini tanıttılar. Öğrencilerin büyük ilgi ile izlediği programda Kazakistan ve Kırgızistan ile alakalı bilgiler anlatıldı. Sahne gösterileri ve yöresel yemeklerin tanıtıldığı programın sonunda İnkılap Ortaokulu öğrencileri uluslararası öğrencilerle sohbet ettiler. Son olarak öğrencilere yöresel yemekler ikram edildi.

İnkılap Ortaokulu Müdürü Harun Bingül’e, öğrencilerine ve programda emeği geçenlere desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.