KİSA'dan Ali Bilgi'ye forma

14 Aralık 2018 05:52 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

KİSA Futbol Takımı Ali Bilgi'ye forma hediye etti

Her hafta Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları, öğrenciler ve mahallelerle halı saha maçı yaparak uluslararası öğrencilerle Kocaeli halkını buluşturan derneğimiz bu hafta uluslararası öğrencilerle yönetim olarak dostluk maçı yaptı.

Turnuvalar ve dostluk maçları için uluslararası öğrencilerden oluşturulan KİSA Futbol takımı ile üyelerden oluşan yönetim takımı arasındaki maç son derece neşeli anlara sahne oldu.

Maçın devre arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali Bilgi'ye dernek takımımız forma hediye etti. Bilgi’ye formasını dernek başkanımız Fatih Karaçoban ve Karadağlı öğrencimiz Salmin Dobardzic hediye etti. Başkanımız ve öğrenciler Bilgi'ye Uluslararası Öğrencilere ve derneğimize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

Maçın sonunda da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Spor Şube Müdürü Ziyaülhak Sarıgül’e de desteklerinden dolayı forma hediye edildi. Sarıgül'e formasını başkanımız ve Burundili öğrencimiz Hashim Hatungimana hediye etti. Ayrıca yönetimde futbol oynayan üyelere de formaları takdim edildi.

 

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.