KİSA dolu dizgin

23 Aralık 2018 11:15 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kardeşlik Turnuvasında Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği yine kazandı

KİSA GALİBİYET SERİSİNE DEVAM EDİYOR

Gençler arasında birlik ve beraberlik kurmak, kaynaştırmak ve dostluklar kurmak üzere düzenlenen Kardeşlik Turnuvasında maçlar devam ederken uluslararası öğrencilerimiz galibiyet serisine devam etti. Son olarak Adalet ve Medeniyet Derneği gençleri ile karşılaşan öğrencilerimiz maçtan 6-0 galip ayrıldı. Yeni formaları ile ilk maçına çıkan takımımızın gollerini Yacine TENGOUR (1), Salmin DOBARDZİC (1), Ahmadfarid HAMKAR (1), Fabalous BABA (2) ve Hamza El HOUASS (1) attı.

Skordan çok kardeşliğin, dostluğun ön planda olduğu karşılaşmada kardeşlik ruhuna yakırı davranmayan, birlik ve beraberlik içerisinde mücadele eden iki takım oyuncularınıda tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

FORMA HEDİYE EDİLDİ

Kocaeli halkı ve ülkemiz gençleri ile uluslararası öğrenci kardeşlerimizi buluşturmak, tanıştırmak ve kaynaştırmak amacıyla yapılan halı saha maçları için derneğimizi temsilen takım kuruldu. Takımda yer alan öğrencilerimize formaları hediye edildi. Yeni dernek merkezimizde başkanımız ve üyelerimiz tarafından öğrencilerimize formaları takdim edildi.

  • Etiketler
Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.