MORO Ülke Tanıtım Gününe Katıldık

03 Aralık 2018 10:38 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

MORO Ülke Tanıtım Günü Umuttepe Camii Konferans Salonunda Gerçekleşti

Moro Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından Umuttepe Camii Konferans Salonunda Türkiye'nin değişik illerinden MORO'lu Öğrerncilerin katılımıyla tanıtım programı yapıldı.

Umuttepe Camii Konferans Salonunda düzenlenen programa derneğimizi temsilen Başkan Yardımcımız Mustafa AYAR, üyelerimiz Aytaç YILDIZTEKİN ve Yasin KARABULUT Katıldı.

Programda bir konuşma yapan başkan yardımcımız Mustafa AYAR, "Moro'lu öğrencilerimiz,ülkemizde aldıkları eğitim ve kazanımlarla Moro'nun gelişmesine katkı sunacaklardır.Burada eğitim hayatınızı en güzel şekilde tamamlamanızı ve ülkenize döndüğünüzde yaşanan acıların sona ermesi için gayret etmenizi ümit ediyoruz.Ülkenizden uzakta burada bir ve beraber olmanızı takdir ediyoruz.Birlik ve beraberliğiniz daim olsun.Düzenlemiş olduğunuz bu programdan ve bu programa bizleri davet etmenizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızada ve eğitim hayatınızda başarılar diliyorum" dedi.

Moro ile alakalı birçok tanıtımın yapıldığı program yöresel yemek ikramı ile son buldu.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.