Öğrencilerimiz Cankurtaranlık sertifikalarını aldı

24 Ekim 2018 23:50 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Cankurtaranlık eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize sertifikaları verildi

Yaz döneminde gerçekleştirilen cankurtaranlık eğitimine katılarak başarı ile tamamlayan Cezayirli öğrencimiz Zerrouki İlyassine Tengour ve Sudanlı Obey Alnaıem sertifikalarını aldılar. AFKOM Şube Müdürü Ömer İslamoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen programda Uluslararası geçerliliği olan sertifikalar ve teşekkür belgeleri öğrencilere verildi. Zerrouki İlyassine Tengour'a sertifika ve teşekkür belgesini AFKOM Şube Müdürü Ömer İslamoğlu, Obey Alnaıem'e ise Başkan yardımcımız Mustafa Ayar takdim etti. Ayrıca İslamoğlu projeye dernek olarak verdiği destekten dolayı başkanımız Fatih Karaçoban'a teşekkür belgesi takdim ederek teşekkür etti. Başkanımız da Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ve Ömer İslamoğlu'na teşekkür etti.

Dernek başkanımız ve üyelerimizde sertifika alan öğrencilerimizi tebrik ederken, gösterdikleri başarıdan dolayı öğrencilerimize Safranbolu ve Amasra gezisi hediye edildi. 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.