Hakkımızda

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği, dünyanın dört bir yanından eğitim için ülkemize gelen öğrenci kardeşlerimize rehberlik ve danışmanlık faaliyetleri ile destek olmak, eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalar yapmak, sosyal ve kültürel faaliyetlerle ülkemize alışma sürecine katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir uluslararası öğrenci derneğidir.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği, renk, dil, din, ırk, mezhep, bölge ayrımı yapmaksızın dünyanın dört bir yanından ülkemize eğitim için gelen misafir öğrencilere eğitim hayatları boyunca en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışan uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur.

Ülkemize gelen öğrencilere aile olmak, ülkemiz insanı ile birlikte faaliyetler yaparak Türk halkının misafirperverliğini göstermek, kültürümüzü tanıtmak ve ülkemizden güzel hatıralarla ayrılmalarını sağlamak en büyük amacımızdır.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.