TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Gençlik Kolları Derneğimizi ziyaret etti

07 Ocak 2019 22:22 Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi Gençlik Komisyonu Başkanı Salih Sarıkaya, Şube Genel Sekreteri Özkan Naz,  Sektör Kurulu Sorumlusu Vural Ayvaz ve Gençlik Komisyonu Üyesi Sertaç Tavraz dernek merkezimizi ziyaret etti.

Ziyarette dernek başkanımız Fatih Karaçoban, üyelerimiz Ensar Yılmaz, Salim Ceviz, Yunus Çetin, Kamer Dursun ile uluslararası öğrencilerimiz Ahıskalı Orhan Şamilov, Çadlı Faycal Adassoukhi Hassan ve Arnavut Granit Ajdini hazır bulundu. 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkanımız misafirlere dernek merkezini gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra uluslararası öğrencilerimiz ile birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında istişareler yapıldı. Ziyaretin sonunda misafirler başkanımız ve yönetimimize başarılar dilediler. 

Nazik ziyaretlerinden dolayı Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi Gençlik Komisyonu Başkanı Salih Sarıkaya, Şube Genel Sekreteri Özkan Naz,  Sektör Kurulu Sorumlusu Vural Ayvaz ve Gençlik Komisyonu Üyesi Sertaç Tavraz'a teşekkür ederiz. 

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği

Ömerağa Mah. Cumhuriyet Cad. No:126/7 K:4
41300 İzmit / Kocaeli (İzmit)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.